Terénní jeřáb Liebherr LTM 1130-5.1










Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího


Engine exhaust emission level IV according 97/68 EG and Tier 4-final according to EPA/CARB
Crane Superstructure:
Engine exhaust emission level IV according 97/68 EG and Tier 4-final according to EPA/CARB
- Basic machine
Working equipment:
- Double swing-away jib 10,8 - 19 m long, mounted to the boom 0°, 20° und 40°
- hook block 59,1 t with 3 sheaves and double hook
Additional equipment carrier:
- Tires 445/95 R 25 (16.00 R 25)
- additional engine independent heater incl. timer - carrier cabin
- storage box combined for slings and support timber
- VarioBase - variable support base
- air-conditioned driver's seat
Additional equipment - Superstructure:
- Additional counterweight 12,7 t (for total counterweight 42 t)
- additional engine-independent heating in crane cabin incl. timer
- two working headlights at pivot section and headlights on the revolving stage
- Flight warning, light switchable between continuous light and flashlight
- airconditioned seat incl. seat heating
operating hours undercarriage: will follow
operating hours superstructure: will follow
In the meantine, the crane was labeled
Offer without engagement. Without obligation or guarantee. Subject to prior sale. For a reservation is a deposit of 10% of the purchase price required. Until the money is not on our account, there is no reservation and not a claim on availability. The purchase is not concluded, until the full payment is received on our account. The vehicle shall remain our property until full payment. We only accept payments in Euro without additional cost to the seller and only by bank transfer. No checks.