Nový zálivkový stroj TICAB Manufacturer Crack Sealer Machine / Asphalt Crack Fill Machine



















Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího

Used in the performance of work on the sealing of cracks, seams and waterproofing, repair and construction works on the roads.
BPM500 is a crack sealer designed for heating and pouring the bitumen sealant for repair and construction works on highways, airfields, parking lots, bridges.
Crack is a seam filler designed for heating and supplying under pressure bitumen-Elastoplast sealing mastic during the work on sealing cracks, seams and waterproofing for repair and construction works on highways, airfields, bridges, overpasses.
The main element of the filler is the heated container. The mastic is heated to the operating temperature by a diesel burner through an oil jacket filled with thermal oil. The hot mastic is fed through a supply hose and a fishing rod.
The caster is equipped with a single-cylinder diesel engine.
A system for electrically heating the mastic supply hose and the casting nozzle of the fishing rod is provided for continuously maintaining the working temperature of the material.
Options:
Mixer with horizontal paddles.
Electrically heated hose.
Autonomous diesel generator Konner & Sohnen KS (Germany)/Lombardini (Italy).
Hydraulic drive.
Self-propelled.
Additional options:
Hot Air Lance.
Characteristics:
Capacity: 500 l.
Generator type: diesel.
Heating method: indirect.
Burner power: 130 Kw.
Hose length: 4m.
The mastic temperature at which the burner is automatically switched off is 180 °C.
Thermal oil temperature at which the burner is automatically switched off is 200 °C.
Heating time for mastic: no longer than 2 hours.
Bitumen gear pump: exterior.
Max work temperature: 200°C.
Electrical accessories:
Diesel burner Ecoflam (Italy).
Controller.
Compressor Metabo (Germany).
Hot lance.
TICAB Manufacturer of road machines: bitumen emulsion sprayers, crack sealing mahines, asphalt recyclers, street vacuum cleaners, universal loaders and other road machines. The highest European quality, competitive prices. If we do not have an official representative office in your country, we are looking for a distributor there! We are looking forward to contact with you!
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Объем бака - 500 л
Двигатель - Дизельный, 14 л/с.
Компрессор - Ресивер -50 л; Производительность - 400 л.
Метод нагрева - Дизельная горелка
Мощность нагревателя - 50 Кв
Полная масса вес - 1300 кг
Длина подающего шланга - 6 м
Разогрев мастики через термомасло - горелкой на дизтопливе
Рабочая температура - 120° -190°C
Обслуживающий персонал - 2 чел.
Объем топливного бака - 70 л
Объем масляного бака - 30 л
Разогрев мастики через термомасло - не более 2 ч
Продуктивность насоса - до 10 л/мин.
TICAB – производитель дорожных машин: распылителей битумной эмульсии, заливщиков швов и трещин, рециклеров асфальта, уличных пылесосов, универсальных погрузчиков и другой дорожной техники. Высокое европейское качество, конкурентные цены.
Если у нас нет официального представительства в вашей стране, ищем дистрибьютора! Мы будем рады связаться с вами!
Yollarda çatlak, dikiş ve su yalıtımı, onarım ve inşaat işlerinde kullanılır.
Dolaylı bir yöntemle dizel brülörle ısıtma
Basınç altında ısıtılmış mastik temini
Otomatik sıcaklık kontrolü
Besleme hortumu için elektrikli ısıtma sistemi
Tank - 500 litre.
Motor - tek silindirli dizel
Çatlakları ve dikişleri üflemek ve ısıtmak için kompresör ve sıcak boru
Müşterinin talebi üzerine treyler üzerine kurulum
Özellikler
Tank hacmi 500 l
Motor - Lombardini jeneratör, güç kW (hp) Dizel, 14
Kompresör: alıcı - 50 l kapasite 400 l / dak
ısıtma yöntemi
Dizel brülör Ecoflam İtalya
Isıtıcı gücü 50 kW
Brüt ağırlık 1300 kg
Teslimat hortumu uzunluğu 6 m
Dizel brülörlü termal yağ ile mastik ısıtma
Çalışma sıcaklığı 120° -190°C
Servis personeli 2 kişi
Yakıt deposu hacmi 50 l
Yağ tankı hacmi 30 l
Mastiği 2 saatten fazla termal yağ ile ısıtmak
Dizel motor