Vrtná souprava Sandvik DP1600i

Sandvik DP1600i
795 000 US$
Kontakt s dealerem
Zavolejte zpět
Vrtná souprava Sandvik DP1600i - Machineryline
Vrtná souprava Sandvik DP1600i | Obrázek 1 - Machineryline
Vrtná souprava Sandvik DP1600i | Obrázek 2 - Machineryline
Vrtná souprava Sandvik DP1600i | Obrázek 3 - Machineryline
Vrtná souprava Sandvik DP1600i | Obrázek 4 - Machineryline
Máte zájem o inzerát?
Vyžádejte si další fotografie
1/4
795 000 US$
≈ 17 180 000 Kč
≈ 706 500 €
Upozornit mě na změnu ceny
Značka: Sandvik
Model: DP1600i
První registrace: 2023
Pracovní doba: 3 290 m/h
Lokalizace: USA MIAMI1600 km to "United States/Columbus"
Identifikační číslo dealera: US2836
Datum zanesení: déle než jeden 1 měsíc
Motor
Značka: Caterpillar C9 engine Stage5
Multimédia
GPS
Stav
Stav: ojeté
Doplňkové služby

Více podrobnosti — Vrtná souprava Sandvik DP1600i

Country: US
US state: Nevada
Used Sandvik DP1600i Rock Drill for sale
3,290+/- Engine Hours
913 +/- Impact Hours
L90mm tooling
RD1840C
Gt60 steel
Drifter rebuilt
Safety cage
Weight – 52,000lbs
Vyžádejte si další informace
Důležité
Popis výrobku poskytnutý prodejcem. Veškeré podrobnosti si ověřte přímo u prodejce.
Tipy pro nákup
Bezpečnostní tipy
Ověřte prodávajícího

Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.

Kontrola ceny

Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.

Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.

Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.

Pochybná záloha

Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.

Takový typ podvodu se může skládat z:
  • Převod předplatného na kartu
  • Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
  • Převod na účet "důvěrné osoby"
  • Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
  • Převod na účet firmy s podobným názvem
  • Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
  • Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
  • Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Našli jste podvod?
Dejte nám vědět
Bezpečnostní tipy
Podobné inzeráty
295 000 US$ ≈ 6 376 000 Kč ≈ 262 200 €
Vrtná souprava
2014
8 986 m/h
Výkon 74 kW (100.68 HP)
USA, Miami
Kontakt s dealerem
vrtná souprava Sandvik Cubex 6200 Track
1
Cena na vyžádání
Vrtná souprava
1999
2 968 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
245 000 US$ ≈ 5 296 000 Kč ≈ 217 700 €
Vrtná souprava
2016
8 270 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
Nakupujete/prodáváte stroje nebo vozidla?
Dělejte to s námi!
vrtná souprava Sandvik DX500 vrtná souprava Sandvik DX500 vrtná souprava Sandvik DX500
3
75 000 US$ ≈ 1 621 000 Kč ≈ 66 650 €
Vrtná souprava
2008
7 500 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
vrtná souprava Sandvik DI550
1
420 000 US$ ≈ 9 078 000 Kč ≈ 373 200 €
Vrtná souprava
2020
2 828 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
285 000 US$ ≈ 6 160 000 Kč ≈ 253 300 €
Vrtná souprava
2018
3 200 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
120 000 US$ ≈ 2 594 000 Kč ≈ 106 600 €
Vrtná souprava
2008
12 250 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
140 000 US$ ≈ 3 026 000 Kč ≈ 124 400 €
Vrtná souprava
2011
10 646 m/h
Palivo diesel
USA, Miami
Kontakt s dealerem
vrtná souprava Liebherr LB-24 vrtná souprava Liebherr LB-24
2
800 000 US$ ≈ 17 290 000 Kč ≈ 710 900 €
Vrtná souprava
2017
8 100 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
200 000 US$ ≈ 4 323 000 Kč ≈ 177 700 €
Vrtná souprava
2019
11 800 m/h
Výkon 241 kW (328 HP) Palivo diesel
USA, Miami
Kontakt s dealerem
450 000 US$ ≈ 9 727 000 Kč ≈ 399 900 €
Vrtná souprava
2018
1 011 m/h
Výkon 109 kW (148 HP)
USA, Miami
Kontakt s dealerem
vrtná souprava Liebherr LB28 vrtná souprava Liebherr LB28
2
850 000 US$ ≈ 18 370 000 Kč ≈ 755 400 €
Vrtná souprava
2017
7 810 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
725 000 US$ ≈ 15 670 000 Kč ≈ 644 300 €
Vrtná souprava
2021
1 570 m/h
Výkon 202 kW (275 HP)
USA, Miami
Kontakt s dealerem
vrtná souprava Sandvik Cubex 5200 Tire vrtná souprava Sandvik Cubex 5200 Tire
2
225 000 US$ ≈ 4 863 000 Kč ≈ 199 900 €
Vrtná souprava
1992
13 152 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
115 000 US$ ≈ 2 486 000 Kč ≈ 102 200 €
Vrtná souprava
2007
14 416 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
80 000 US$ ≈ 1 729 000 Kč ≈ 71 090 €
Vrtná souprava
2007
USA, Miami
Kontakt s dealerem
655 000 US$ ≈ 14 160 000 Kč ≈ 582 100 €
Vrtná souprava
2010
7 800 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
675 000 US$ ≈ 14 590 000 Kč ≈ 599 800 €
Vrtná souprava
2014
6 930 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
1 050 000 US$ ≈ 22 700 000 Kč ≈ 933 100 €
Vrtná souprava
2019
4 000 m/h
USA, Miami
Kontakt s dealerem
vrtná souprava Atlas Copco DM45 vrtná souprava Atlas Copco DM45 vrtná souprava Atlas Copco DM45
3
850 000 US$ ≈ 18 370 000 Kč ≈ 755 400 €
Vrtná souprava
2005
USA, Miami
Kontakt s dealerem