Soustruh na kov Doosan PUMA TT 1800 SY



















Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího


2x 2013 Doosan PUMA TT 1800 SY
CNC lathe
Type: PUMA TT 1800 SY
Manufacturer: Doosan
Year: 12/2013
with upper driven head with Y axis
lower driven head
two spindles
FANUC 31i-B control system
Max. circulating diameter above the bed 300mm
Max. circulating diameter above the support 230mm
Max. turning diameter above bed with upper head 230mm
Max. turning diameter above bed with lower head 230mm
Max. turning length 600 mm
Max. distance between the face of the right and the face of the left spindle 980 mm
Milling range outside the turning axis using the Y axis mm 100 (+/- 50)
Max. diameter of the turned bar (left spindle) 65mm
Max. diameter of the turned bar (right spindle) 65mm
Max. permissible weight of the workpiece without the use of a counterspindle
(including chuck weight = 23 kg) 12 kg
Total weight 7800kg
Accessories: Feeder SS 2500
length 200-1525mm
Find more here
zobrazit kontakty
Contact us at
zobrazit kontakty