Sklářský stroj GLASCO 4-C1-T1-R1























Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího



Numero di magazzino: 13079
Linea Forno di tempera GLASCO 4-C1-T1-R1
Basso-E
Spessori temprabili: da 4 a 19 mm
Lunghezza minima lavorabile: 280 mm
Lunghezza massima lavorabile: 4600 mm
Larghezza minima lavorabile: 150 mm
Larghezza massima lavorabile: 2600 mm
Peso da 0,42 a 570 Kg
Potenza
Resistori 919 kW
Motori 818 kW
Vari 15 kW
Consumo di aria compressa
1400 Nl/ora
Pressione 6 bar
Consumo di anidride solforosa
0,5 - 1 l all'ora
Dimensioni d'ingombro (Macchina)
Lunghezza 30 mt
Larghezza 8,30 m
Altezza 2,70 m
Dimensioni totali (Quadri elettrici)
Lunghezza 13,20 m
Larghezza 0,60 m
Altezza 2 m
Impianto completo in ottimo stato d'uso e perfettamente funzionante