Nová pásová bruska Aceti ART 17





Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího

Bandschleifmaschine: Freistehende Universal-Bandschleifmaschine für
Bearbeitungen an Planschlifffläche und Kontaktrolle
inkl. Schleifband, Werkzeugsatz, Kabel und 16 A-Stecker
Deutschsprachige Bedienungsanleitung sowie CE-Konformitätserklärung
Absauganlage im Unterschrank verbaut:
Motor: 400 V 0,55 kW
Ansaugstutzen 1x Ø80 mm
max. Luftdurchsatz: 1000 m³/h
max. Unterdruck: 85 mbar
inkl. Filtersack aus schwer entflammbaren Material
inkl. Schnellspannschelle für den Filtersack
inkl. Aluminium Spiralschlauch und Schellen
Einschaltautomatik nicht für explosive u. Chrom/Nickelstäube geeignet
Dreiphasenmotor für zwei Drehzahlen/ M2V-TA:
Drehzahlbereich: 1400 / 2800 U/Min erhältlich für Aceti ART. 17, 22, 45, 82, 86
87, 89, 121, 122, 123, 132, 133, 134, 135, 136
Steuerung: konventionell –
Lagerort: Standort
Ursprungsland: Deutschland
Lieferzeit: kurzfristig – nach Absprache
Frachtbasis: Lieferung ab Standort
Bandabmessung: 120 x 1500mm
Drehzahl: 2800U/min
Schnittgeschwindigkeit: 20m/s
Schleiftisch: 120 x 450mm
Kontaktrolle Durchmesser: 130mm
Absaugstutzen-Durchmesser: 80mm
Gesamtleistungsbedarf: 400 V 1,1kW
konventionell –