Hydraulický válec GSL German Standard Lift D120050AAV70290 Hub 290 mm pro průmyslového stroje
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
- Převod předplatného na kartu
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA16679
Lagerplätze Intern: 3C30705
Marke: GSL German Standard Lift
Nettogewicht: 38
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Kippzylinder
Hubzylinder
Hersteller: GSL (German Standard Lift)
Hydraulikzylinder doppeltwirkend -Typ: D120050AAV70290-Hub: 290 mm-Kolbenstange: Ø 50 mm -Rohr Ø aussen:135 mm-Aufnahme. Ø 50 mm / Lochabstand 530 mm-Abmessung: 610/145/H240 mm-Gewicht: 38 kg