Elektrický paletový vozík Linde T 25 SP 131-07






Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího




















Battery Voltage: 24 v
Battery Year: 2017
Battery Model: 24V 4 PzS 500Ah 2017
Batterie: Allgäu Batterie / 24 Volt 4 PzS 500 Ah (Baujahr 11/2017)
Aquamatic auf Batterie
Fahrzeugstecker REMA 160A
seitlicher Batteriewechsel mit Rollen
Ladegerät extern HF (Powertron E E 24V/80A mit EUW)
Sonstiges
560 / 2400 / 563
Antriebsrad Polyurethan
Lastrollen Tandem Poly
Halter mit Schreibplatte
Zugangskontrolle: Schlüsselschalter
Batteriestecker Halteplatte
Handgriff zusätzlich am Lenker
Reduzierte Geschwindigkeit bei niedrigen Gabelzinken
Batterie Hersteller: Allgäu Batterie
Batterie Kapazitaet: 500Ah
Ladegeraet Hersteller
Battery
Battery Charger